Kolečko nadační fond

Jak můžete pomoci?

Pomozte nám zlepšit a urychlit léčení a rekonvalescenci zraněných dětí. S Vaší pomocí nakupujeme přístroje, léčebné pomůcky a vybavení pro osm center dětské traumatologie (Praha - Krč, Praha - Motol, Plzeň. Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Brno, Ostrava). 

Jakákoliv částka může pomoci. Můžete si vybrat, jaký způsob Vám nejvíc vyhovuje:

- pošlete peníze na účet nadačního fondu Kolečko u ČSOB, číslo účtu je 192092738/0300

- už brzy budete moci využít služby PaySec na webu www.darujspravne.cz, prosíme o trpělivost


Udělejte radost nejen Kolečku, ale i sobě a na mailu betty@kolecko.cz si objednejte:

- knihu SCHŮZKY od Tomáše Berana s černobílými portréty 77 českých osobností a jejich zpovědí na téma svědomí.... K mání už je pouze polovina z 300 výtisků.Cena knihy je 1.000,-Kč +balné+poštovné.

- grafický list "Anděl strážný" Jiřího Slívy
Dětem, kterým pomáháme, se ten jejich anděl na chvilku zatoulal. Pokud  chcete mít vlastního, kupte si  krásný obrázek. Cena grafiky je 1.000,-Kč, z technických důvodů je možný pouze osobní odběr nebo doprava spolehlivým kurýrem. Série signovaných grafik čítá celkem 150 kusů.

Děkujeme za Vaši podporu a pomoc!

Podmínky daru:

Fyzické i právnické osobě na požádání rádi vystavíme příslušný doklad o přijetí daru (k ročnímu daňovému zvýhodnění dárce) nebo darovací smlouvu. Pokud výše uvedené doklady nepožadujete, budeme rádi za uvedení jména dárce v bankovním výpisu.

O poskytnutí pomoci jednotlivým traumacentrům rozhoduje podle potřeby 2x -3x ročně správní rada nadačního fondu. Kokrétní požadavky pracovišť nejprve z odborného hlediska posuzují Prof. MUDr.Petr Havránek, CSc. a Doc.MUDr. Tomáš Pešl, členové správní rady.

Poté správní rada hlasuje o výši a příjemci daru. Snažíme se pravidelně a spravedlivě poskytovat pomoc všem traumacentrům, která předkládají své požadavky. Nadační fond Kolečko podle zadání nakoupí přístroj, pomůcky či vybavení, které na základě darovací smlouvy nemocnici věnuje, nebo převede příslušnou částku na účet nemocnice s tím, že v darovací smlouvě je přesně uvedeno, za jakým účelem jsou peníze poskytnuty.

Následná kontrola plnění podmínek smlouvy je samozřejmostí.