Kolečko nadační fond

Proč nám pomáhají

​EUROVIA CS, a.s.

EUROVIA CS staví, modernizuje a opravuje silnice, dálnice, železniční, tramvajové úseky i městský mobiliář ve všech regionech České republiky i na Slovensku. Děláme všechno pro to, aby naše díla byla mimo jiné bezpečná pro všechny účastníky silničního provozu. Nejzranitelnější jsou děti. Každoroční statistiky zraněných dětí na silnicích nejsou příznivé, a proto jsme se rozhodli podporovat projekt Rozhlédni se! a zasadit se o to, aby děti věděly, jak se mají venku na cestách, chodnících i v autech jako spolucestující chovat. Osobně, jako otec, jsem velmi rád, že díky tomuto projektu, který je ušitý dětem přímo na míru, se nám ročně daří proškolit tisíce dětí po celé České republice.

Ing. Martin Borovka, předseda představenstva EUROVIA CS, a.s.

AIG Pojišťovna

Díky dlouholetým zkušenostem v pojišťovně bohužel víme, jaké dopady má úraz na celkovou finanční situaci rodiny. Proto podporujeme nadační fond Kolečko, který se stará právě o děti - naši budoucnost.

Martin Eibich, Ředitel oddělení Direct to Consumer, Pojišťovna AIG

AMWAY ČR s.r.o.

Firma Amway považuje společenskou angažovanost a pomoc potřebným a to zejména dětem za jeden z pilířů své podnikatelské činnosti kdekoliv ve světě. Jsme si velmi dobře vědomi toho, jak stresující a bolestné musí být pro děti a jejich rodiče utrpění úrazu, poúrazová léčba a  pobyt v nemocnici. Chtěli bychom, aby léčba probíhala co nejúspěšněji, aby mohly být použity nejlepší lékařské prostředky a aby pobyt na klinice byl pro děti a jejich rodiny co nejsnesitelnější.

O to všechno se snaží nadační fond Kolečko a Amway ČR je hrdá na to, že v tom může pomáhat. A další důvod proč s Kolečkem spolupracuje je ten, že je to organizace, ve které se angažují obětaví lidé a skvělí odborníci jako jsou prof. Petr Havránek, Linda Jandová, Linda Rybová a další. Přejeme Kolečku i Dětské traumatologické klinice Thomayerovy nemocnice mnoho úspěchů v jejich záslužné práci.

Ildiko Dikošová, generální ředitelka Amway ČR s.r.o.